Qui som

Reivindiquem una societat justa on es respectin els drets de totes les persones, sense importar la situació a la qual es trobin.

Com ens organitzem?

257

PERSONES VOLUNTÀRIES

14

MEMBRES DE L'EQUIP TÈCNIC

252

PERSONES ASSOCIADES

JUNTA DIRECTIVA

A ASSÍS tothom compta. Cada any som més les persones que, dia a dia, fem possible complir la nostra missió de millorar el benestar i la qualitat de vida de les persones en situació de sense llar a les quals oferim atenció i acompanyament. Els membres de la Junta Directiva actual són:

Presidenta

María José Ribas Batlló

Vicepresident

Esteve Pedrals Casas

Secretària

Mercè Ramón-Cortés

Tresorer

Oriol Rife Santalò

Vocal

Juan Luís Molero Blesa

Vocal

Virginia Lafuente

Vocal

Silvia Delas Vigo

Director

Jesús Ruiz Farrona

DESCOBREIX

L'EQUIP TÈCNIC

CENTRE ASSÍS

Andrea Garcia

Dones Amb Llar

atenciodona@assis.cat

Amalia Bartolini

Voluntariat i logística

voluntariat@assis.cat

Helena Picó

Projectes

projectes@assis.cat

Hernán Villafuerte

Logística

hola@assis.cat

Irene Sánchez

Centre Obert

centreobert@assis.cat

Jessica Pizzarro

Treball Social

jpizarro@assis.cat

Jesús Ruiz

Direcció

direccio@assis.cat

Kike Fontán

Ocupació, Formació i Salut

ocupacional@assis.cat

Lara Bogni

Aliances estratègiques

aliances@assis.cat

Marina Grau

Centre Obert

centreobert@assis.cat

Noemí Ruiz

Administració

administracio@assis.cat

Roger Fe

Àrea Social

areasocial@assis.cat

Roser Arcas

ASSÍS Llars

habitatge@assis.cat

Sandra Oriol

Comunicació

comunicacio@assis.cat

LA VIOLETA

Elena Sala

Dones Amb Llar

esala@assis.cat

Judith Sánchez

Integració social

jsanchez@assis.cat

Maria Villa

Treball social

mvilla@assis.cat

Raquel González

Ocupacional

rgonzalez@assis.cat